Zapisz się na darmowy webinar

“3 kluczowe elementy numerologii, które na zawsze odmienią Twoje życie”

Nagranie do webinaru otrzymasz
1 sierpnia (czwartek) godz. 9:09

Zapisz się już dziś, aby się dowiedzieć jak realnie możesz zmienić swoje życie lub wybrany przez Ciebie obszar Twojego życia na lepsze! Zmiany w Twoim życiu są nieuniknione, zrozum więc jak je przeprowadzać w świadomy sposób!

Wyobraź sobie, że każdy element swojego życia możesz zmienić.
Każdy!

Co chcesz zmienić już dziś?
Chcę poprawić swoje relacje z partnerem!
Chcę nawiązać głęboką więź z moimi dziećmi.
Chcę mieć więcej wartościowych znajomych.
Chcę mieć lepiej płatną i satysfakcjonującą pracę.
Chcę pracować w przyjaznym środowisku pracy.
Chcę utrzymać balas między życiem zawodowym a życiem prywatnym.
Chcę o siebie bardziej zadbać i mieć więcej czasu dla siebie i swoich przyjemności.
Chcę się dobrze czuć, we własnym ciele.
Chcę żyć pełnymi możliwościami swojego życia!
Jeżeli czujesz, że przynajmniej jeden z powyższych punktów jest o Tobie, zapraszam Ciebie na darmowy webinar – „3 kluczowe elementy w numerologii, które na zawsze odmienią Twoje życie”.
To jest dość oczywiste, że na webinarze trwającym jedną godzinę nie poruszę wszystkich wyżej wspomnianych tematów, ale obiecuję, że omówię Tobie schemat zmiany, pasujący do różnych obszarów Twojego życia. Na webinarze gwarantuję Tobie przynajmniej 3 momenty „AHA”.

Jeśli jesteś gotowa na swoją zmianę, wypełnij poniższy formularz zapisu i widzimy się na webinarze!

Czego dowiesz się z webinaru?
Co to jest autopilot i jak wpływa na całe Twoje życie – więc posłuchasz o klątwie przekonań i niesłużących nawykach a także o numerologicznych wyzwaniach życiowych i karmicznych!
Poznasz obszary, w których powinnaś poszukać swoich potencjałów oraz dowiesz się jakie ważne jest korzystanie ze swoich supermocy
Dlaczego tak istotna jest Twoja relacja z samą sobą i jak ona wpływa na Twoje wybory i jakość Twojego życia, więc posłuchasz o self-love

Na samym końcu przedstawię Tobie mój autorski program „ODKRYJ MOC SWOICH POTENCJAŁÓW!”, w którym przez 5 tygodni będę Ciebie przeprowadzać przez Proces Twojej Przemiany Osobistej, bazując na numerologii.

Jeżeli tematy, które poruszę na webinarze, będą z Tobą rezonowały, zaproszę Ciebie w dalszą i dużo głębszą podróż do wnętrza Ciebie. Podczas tej podróży będziesz rozkładać różne aspekty swojego życia na drobne elementy. Będziesz też kopać, kopać i kopać, by dokopać się pięknego skarbu – swojej własnej mocy, którą masz w sobie.

Ten webinar JEST DLA CIEBIE, jeśli:

Chcesz dowiedzieć się jak możesz dokonać zmiany w swoim życiu

Czujesz się zmęczona lub wręcz przemęczona swoją aktualną sytuacją

Masz wrażenie, że „w kółko” przerabiasz te same tematy

Nie jesteś zadowolona z tego jak aktualnie funkcjonujesz

Jesteś otwarta na różne metody pracy z sobą i energią

Interesujesz się numerologią

Chcesz spojrzeć na inną perspektywę

Chcesz poznać siebie bardziej

Ten webinar NIE JEST DLA CIEBIE, jeśli:

Wszystkie aspekty w Twoim życiu są poukładane

Jest Ci dobrze, tak jak jest obecnie

Nie wierzysz w energetyczne aspekty życia
Jesteś sceptycznie nastawiona do numerologii
Masz świetną relację sama ze sobą
Nie chcesz nic w swoim życiu zmienić!

Zapisz się na darmowy webinar

“3 kluczowe elementy numerologii, które na zawsze odmienią Twoje życie”

Nagranie do webinaru otrzymasz
1 sierpnia (czwartek) godz. 9:09

Poznaj mnie i moje intencje

Agnieszka Popiołek

Nazywam się Agaa Głowacka.

Na co dzień inspiruję i motywuję ludzi do zmiany, wspieram w osiąganiu satysfakcji i sukcesu w życiu, a także przy pomocy różnych narzędzi pomagam im odkryć siebie. Moim „konikiem” jest numerologia, którą bardzo często wykorzystuję w pracy z klientami.
Jestem założycielką numerlogialab.pl oraz agaaglowacka.pl.

Jaka jest moja historia?

Mam wrażenie, że od dziecka postrzegałam świat inaczej.

Zawsze bardziej interesowało mnie to co było niewidoczne i dla mnie tajemnicze… Jako dziecko zastanawiałam się jak to jest, że jedni widzą aury, inni czują energie, a jeszcze inni potrafią przewidywać przyszłość. Niestety wtedy nie trafiłam na osoby, które poprowadziłyby mnie w kierunku rozwoju w tych właśnie obszarach.

Poszłam wtedy standardową ścieżką, taką jaką „należało iść”, więc szkoła, studia, praca i świat dorosłych i świat materii, i świat problemów. „Zakopałam” wtedy samą siebie na ładnych parę lat! I co ciekawe, kopałam głębiej i głębiej, aż któregoś dnia (bez większej przyczyny), stwierdziłam, że ja tak nie chce żyć! Że obecne życie nie sprawia mi satysfakcji, że kręcę się w kółko, jak chomik w kołowrotu.

Zaczęłam się więc wykopywać…

Z otaczającego mnie świata zwróciłam się do swojego wnętrza.

Zaczęłam bardziej przyglądać się prawidłowościom i zależnością świata niematerialnego. Przeszłam przez wiele procesów transformacyjnych w różnych aspektach i obszarach mojego życia. Przeczytałam ogrom książek i odbyłam mnóstwo kursów.

 

I tak jestem na ścieżce duchowego rozwoju już od wielu lat, stale doskonaląc się i zgłębiając tajniki świata niematerialnego.

Jaka jest moja intencja?

Z ludźmi pracuję na co dzień, pisząc dla nich portrety numerologiczne, wprowadzając harmonizacje w ich energiach, przeprowadzając szkolenia i konsultacje numerologiczne, a także sesje coachingowo-mentoringowe. Podczas tych spotkań, często obserwuję turbo zabieganie, przebodźcowanie, pracę ponad siły, brak wyrozumiałości względem siebie i otoczenia, napięcia i problemy emocjonalne (w tym również depresyjne), zgrzyty w relacjach międzyludzkich, problemy zdrowotne i wiele więcej.

 

Jest to zawsze wynikiem braku harmonii w życiu. U każdego ten brak objawia się inaczej – różnym stopniem natężenia i w różnych obszarach życiowych.

Korzystając z technik numerologicznych, bardzo szybko jestem w stanie zidentyfikować miejsca, w których tej harmonii brakuje. Numerologia w piękny sposób obrazuje „problematyczne” obszary. A świadomość problemu, jest to pierwszy krok do zmiany i poprawy jakości życia.

Agnieszka Popiołek

Korzystając z technik numerologicznych, bardzo szybko jestem w stanie zidentyfikować miejsca, w których tej harmonii brakuje. Numerologia w piękny sposób obrazuje „problematyczne” obszary. A świadomość problemu, jest to pierwszy krok do zmiany i poprawy jakości życia.

Pierwszym krokiem do Twojej zmiany, jest uczestnictwo w webinarze.

Serdecznie Ciebie zapraszam!

Nagranie do webinaru otrzymasz
1 sierpnia (czwartek) godz. 9:09

2024 Agaa Głowacka | Zdjęcia: Unplash | Projekt i wykonanie: Anna Grabowska-Krupa